GŁÓWNA  |  O NAS  |  PRAWO JAZDY  |  LINKI  |  SZKOLENIA  |  SZKOLENIE OKRESOWE  |  CENNIK  |  KONTAKT
Kategoria B
Kategoria C
Kategoria D
Kategoria C+E
ADR
 
    Ośrodek Szkolenia Kierowców "Zachodni" powstał w lutym 2006 roku jako firma szkoląca kandydatów na kierowców  kategorii "B", "C", "C+E" oraz  "D" prawa jazdy.
    Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, a instruktorzy oraz wykładowcy z długoletnim stażem i doświadczeniem zawodowym gwarantują najwyższą jakość naszych szkole
ń potwierdzoną bardzo wysoką zdawalnością naszych kursantów na egzaminach na prawo jazdy.
    W 2007 roku rozpoczęliśmy szkolenia dla kierowców zawodowych w zakresie kursów na
przewóz rzeczy oraz kursów na przewóz osób. Od tego czasu specjalizujemy się przede wszystkim w szkoleniach kierowców zawodowych.

     Od maja 2009 rozpoczęliśmy, zgodnie z dyrektywami unijnymi
szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych posiadających prawo jazdy kategorii "D" a od stycznia 2010 r.  szkolenia okresowe dla kierowców posiadających kategorię  "C" prawa jazdy. Prowadzimy również szkolenia kwalifikacji wstępnej dla "świeżo upieczonych"  kierowców kategorii "D" oraz "C".

        Od sierpnia 2009 uzyskaliśmy uprawnienia i rozpoczęliśmy prowadzenie
szkoleń na przewóz towarów niebezpiecznych ADR.

       Nasi instruktorzy i wykładowcy to wysokiej klasy specjaliści z bardzo dużą praktyką. Cechuje ich wysoka kultura osobista oraz spokój, opanowanie  i wyrozumiałość dla naszych kursantów. Dbamy o nasz rozwój i stałe poszerzanie wiedzy poprzez udział w szeregu kursach, szkoleniach i wykładach organizowanych przez instytucje i organizacje zajmujące się problematyką ruchu drogowego, transportu oraz motoryzacji w Polsce i na Świecie.

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW


ZACHODNI


Aleje Jerozolimskie 144
(Budynek dworca PKS)
 02-305 WARSZAWA


tel. 602 326 001

tel. 602 325 001

email:
biuro@oskzachodni.pl